Takový byl Svatební Cirkus

Netradiční svatební market a happening za lepší svatby. Takový byl podtitul prvního ročníku akce Svatební cirkus. Jsem moc hrdý na to, že jsem byl osloven a mohl se tak stát součástí této velké manéže. Návštěvníků nakonec dorazilo nad všechna očekávání, bylo fajn poznat konečně osobně další kolegy, kteří na svoji práci nahlíží podobně. 

Chtěl bych moc poděkovat svojí rodině, která mě přijela podpořit, všem kamarádům, kteří se zastavili pozdravit, kolegům a všem lidem co se zastavili na stánku. Bylo moc příjemné poznat své již domluvené klienty, kteří mě přišli na Cirkus třeba jen pozdravit. Celý svůj malý cirkus bych nedokázal připravit bez úžasné Lelí, která se stala mojí kreativní ředitelkou, levou i pravou rukou a tiskovou mluvčí. Kubovi za pomoc s celým stánkem a také jako rychlá spojka, když jsme zapoměli hned ráno doma jednu z hlavních věcí. Janince za báječné nápady, velkou podporu, fotky a dárek. Lence za květinovou výzdobu.

A nejvíc Janě Buškové za obrovskou odvahu jít si za svým snem a uspořádat celý tenhle happening.  Je hrozně znát, když někdo dělá svoji práci srdcem a tohle byl přesně ten případ. Doufám, že se z toho stane tradice, protože CIRKUS BUDE!