FORUM - Setkání svatebních fotografů 2017

Po loňském prvním ročniku se opět parta fotografů dala dohromady a zorganizovala setkání Svateních fotografů z ČR a SR. Jednalo se o unikátní akci, jejímž mottem bylo to, že amatéři si konkurují a profesionálové (si) pomáhají. To si myslím, že velice dobře vystihuje celou akci jako takovou. Výtěžek z celého fora putoval na konto nadace Cesta domů a my si během dvou dnů užili prezentace řečníků a také skvělý večírek.

Já jsem byl už loni osloven hlavním organizátorem Vojtou Hurychem, s tím, že bych měl také vystoupit se svým pohledem na věc. Po dlouhém přemlouvání (ano, stále neumím říkat ne:) jsem do toho šel a i přes obrovskou nervozitu jsem vystoupil. Mluvit před 130 lidmy není nic lehkého, ale nakonec mě těší, že jsem měl tu možnost, protože mě to osobně posunulo zase o kousek dál.

Jsem hrozně rád, že taková akce existuje, protože tohle sdružování je nejlepší věc, kterou tady můžeme dělat. Poslechnout si zajímavé lidi, jejiž práce nás zajímá a slyšet jejich pohled na věc je ohromně inspirující. Takže díky celému organizačnímu týmu, protože odvedli opravdu hromadu kvalitní práce a já se už těším na další ročník.