simona-pavel-wedding-horsepark

Krásné fotografie na nichž Honza zachytil skutečné emoce a náboj našeho velkého dne pro nás i naše blízké budou předsvavovat jednu z nejhezčích vzpomínek. Náš den byl ještě více special díky jeho pohodové nátuře, neformálnímu, nicméně velmi profesionálnímu přístupu, a smyslu pro humor.

Díky za úžasnou práci a skvělou spolupráci!

Simona & Pavel

Just wanted to send a proper thanks for the exceptional job you did on our wedding photos. Your skill and service surpassed both of our expectations. The images you captured are a genuine reflection of the emotions and people that made our wedding at Chateau Hostacov special, and we will cherish them for the rest of our days.

We recently received the wooden box you posted us, and it was extremely professional - the final touch on an exceptional experience.

Thank you,

Lisbeth & Paul

V dnešní době, kde je plno fotografů bylo těžké vybrat toho správného. Honza je člověk na svém místě! Miluje svou práci a je to vidět! Nejen že jeho práce je skvostná, ale i srdce má na správném místě!Honza, tak zachytil na fotografiích skutečné emoce a náboj našeho velkého dne. Pro nás i naše blízké budou představovat jednu z nejhezčích vzpomínek. Náš den byl ještě více speciál díky jeho pohodové nátuře, neformálnímu, nicméně velmi profesionálnímu přístupu, a smyslu pro humor. Je nesmírně ochotný a ještě jednou mu děkujeme za pomoc s odvozem svatebních židliček zpět do Prahy a s vyzvednutím svatebního věnečku.

Díky za úžasnou práci a skvělou spolupráci!

Ivča & Pavel

deirdre_jiri_wedding_prague_divoka_sarka_praha_divokasarka_honzamartinec

Definitely the happiest clients! It was amazing to see Honza's passion for photography throughout our whole experience. He shared his excitement for our wedding day from our first meeting. His professionalism, creativity, talent and kindness is clearly visible in his work.

Thank you for capturing our special day in the most beautiful way,

Deirdre & Jiří

Takový ten pocit, když si u fotky pokládáte obě ruce ke krku, který se vám emocemi stahuje... to je přesně kouzlo okamžiku, které na fotce nezachytí jen tak někdo... 
Honza je neuvěřitelný týpek, který nenápadně propluje Vaší svatbou, ale přitom zanechá dechberoucí stopu... neměla jsem sebemenší pocit, že by mě někdo opruzoval:-) a byl dotěrný... nenucenost, přirozenost, originalita - to jsou asi tři hlavní slova, které bych použila... řekla bych, že na naší svatbě tak nějak přirozeně zapadl do dění, chodil, pozoroval, cvakal, s mužem si pokecal o rApu... :)) pohodář, ze kterého si můžete udělat prču a neurazí se..

Ještě jednou díky Honzo a doufám, že budeš i u našeho dalšího životního levelu!

Petra & Petr

hana_shaun_wedding_prague_villa_richter

Thanks Honza for your excellent wedding photos. Me and Hana are really impressed with your ability to capture human emotion, awareness of composition, and your efficiency when conducting a photoshoot session. You are easy to work with, easy to talk with, and deliver quality photos.

Thanks again.

Hana & Shaun

i-27rtkGP-X3.jpg

Naše svatba byla naplánována během dvou měsíců, ale na samoté zařizování a přípravy jsme měli pouhé tři týdny! Samozřejmě jedna z nejdůležitějších rozhodnutÍ byl svatebnÍ fotograf. Přestože jsme svatebnÍch fotografů znali několik, něco stále nebylo takové, jak jsme si představovali, dokud jsme nenarazili na webové stránky Honzy! Nejen, že jeho fotky berou dech, ale je z nich cÍtit láska, jiskřenÍ mezi novomanžely, nefalšovaná radost přátel, dokonce i nevinnost dětÍ. A jelikož byla naše svatba opravdu netypická, konkrétně arménsko-česká s různými tradicemi a s nespočtem nových situacÍ, obávala jsem se, že to pro Honzu bude až příliš velká výzva. Ale stal se naprostý opak! Honza jako kdyby úplně zapadl mezi naše svatebčany, místy jsme úplně zapomněli, že jsme středem pozornosti a jen si užívali svůj velký den. Protože to je to, co Vám Honza dopřeje!

Děkujeme!

Ani & René

Výběr fotografa byl pro nás jasnou a jednoduchou volbou. Vůbec jsme se nerozmýšleli a ihned napsali Honzovi. Proč jsme si ho vlastně, tak jednoznačně vybrali? Nebylo to tím, že jej známe a je to nejjednodušší. Známe totiž i Honzovu práci, která mě jako nevěstu vždy dostala do kolen. Honza je kouzelník se světlem, se kterým si hraje jako dítě s jeho oblíbenou hračkou. Jeho fotky díky světlu nabývají na energii, která pulsuje ve svatebčanech, vyjadřují neskutečné emoce a jsou plné lásky, kterou do nich dává i on sám. 

Honza dokáže zachytit na kus papíru neopakovatelné okamžiky, o kterých kolikrát ani nevíte, že se staly. Jeho fotografie mají duši a přesně vyjadřují to, co se v jednom z vašich  nejúžasnějších dnů stalo.

Díky Honzo za tebe a lidi jako jsi ty! Je na tobě vidět, že je tvá práce i tvým koníčkem a dáváš do toho maximum. Jsme rádi, že tě známe, a že i nadále budeš naším fotografem. 

Pája & Jenda Kůčovci

0075.jpg

Náš příběh začal před dvanácti lety a náš velký den jsme společně s manželem pojali jako „Oslavu lásky“ a protože jsme jedinými autory našeho příběhu, mohli jsme si zvolit, kdo se naší cesty, kde vše nové začíná, bude účastnit. 

Ve výběru fotografa jsme nemuseli vyvíjet žádnou aktivitu, jelikož jsme měli obrovské štěstí v tom, že jsme ho jednoho dne našli. 

Fotografie Honzy Martince nás oba natolik uchvátily, že jsme od první chvíle věděli, že on je přesně ten správný člověk, který musí být nutně součástí našeho velkého dne. Jeho fotografie mají totiž duši a tím jsou zcela výjimečné a liší se od ostatních, životem, který z nich dýchá. Do našeho příběhu jsme vložili své srdce a to se nám vrátilo mnoha způsoby. Jedním z nich jsou právě fotografie, které v onen den Honza zachytil, jelikož všude kolem je cítit láska, energie a neopakovatelné emoce. Pojetí našeho dne pochopil opravdu dokonale. 
Veškerá naše očekávání tak byla vyzdviženado nebeských výšin, kde je nám dnes velmi dobře a kam se budeme vždy velmi rádi vracet. Což je pro nás nesmírně důležité. 
Kdo miluje světlo ve všech jeho podobách, tak si nesmí nechat ujít oko Honzy Martince, který je víc než fotograf, ale také člověk, který pomocí fotografie píše příběhy, maluje, baví, vytváří radost a myslí srdcem. Naše oslava lásky je a navždy bude naším splněným snem.

Děkujeme.

Veronika & Tom

0055.jpg

Po jedné zkušenosti s “profesionálním” fotografem, která byla natolik odstrašující, jsem byla nesmírně ráda, že jsme úplnou náhodou narazili na Honzu. Honza je nejen úžasný fotograf, který ve svých fotkách zachytí momenty slovy nepopsatelné, ale navíc je neobyčejně milý, empatický člověk, vedle kterého jsme měli pocit jakési svobody a klidu, žádné křečovité pózy, zkrátka šlo to úplně samo... Jak popsat pocity a dojmy z naší svatby...? Byl to zkrátka krásný nezapomenutelný den... A výsledek mluví za vše.

Honza má nejen talent a cit zachytit neopakovatelný moment, detail, emoci, navíc má ještě takové osobní kouzlo, že jsme po pár společných okamžicích měli s Martinem dojem, že se známe s Honzou celá léta... A musím říct, že tento pocit často v životě mezi lidmi neprožívám. O to víc si Honzy vážíme a věříme, že jsme potkali nejen skvělého fotografa, se kterým budeme sdílet naše další životní radosti, ale i kamaráda... 

Moc Ti, Honzo, děkujeme za vše!!!

Janina & Martin & Marmy  

Výběr svatebního fotografa byl pro nás velmi důležitý. Chtěli jsme originální, krásné, netradiční a zároveň romantické fotky. S doporučením na Honzu bylo tohle přání mnohonásobne překonáno. Honza je nejen naprosto famózní fotograf s velkou dávkou profesionality, Honza je hlavně příjemným člověkem, který dokázal náš svatební den nafotit s ohromným citem pro okamžik, že jsou naše fotky nádherným příběhem dne D. Takže naše doporučení je prosté a jednoduché - ANO pro Honzu . Nebudete litovat.

Tereza & Petr

Na Honzovi je krásně vidět, jak šťastní jsou lidé, pro které je jejich práce zároveň koníčkem. Obrovské nadšení pro focení z něho vyzařovalo už na schůzce. Během svatebního dne pak stoupalo spolu s objevováním nových příležitostí na dobrou fotku, ať už na věži skokanského můstku nebo ve sklepě. O výsledku je škoda mluvit, to musí každý vidět! My jsme z fotek nadšení a ještě dlouho budeme.

Katka & Lukáš

067.jpg

Honza je úžasný člověk a výborný fotograf, má dobré oko a cit pro situaci. Umí zachytit jemnost ženské krásy i mužskou neodolatelnost (teda aspoň neodolatelnost mého manžela) :-) Byla to úžasná spolupráce. Jako bychom se znali už celou věčnost. Přijel elegantní mladý muž v bílé slimkové košili, s černými vlasy a úsměvem na tváři. Jedno oko přimhouřené a na druhém objektiv. Byl plný nadšení a radosti, užíval si to. Trošku jsme se báli, jestli bude z fotek cítit atmosféra dne a zda to vůbec půjde zachytit– Honza to perfektně zvládnul! Každá fotka má své kouzlo, jsou plné emocí, nálad a odstínů. Kdo hledá fotografa, který umí zachytit radost ze života, lidské emoce, tanec ve víru vášně, ale i niternost a „romantiku v bílém“, tak našel toho pravého.

Děkujeme Ti, Honzo!!!

Lenka & Miro

Každá životní změna, krok do nové etapy života má svůj osobitý půvab a kouzlo. Jsme rádi, že při té naší byl Honza a zachytil ji svým okem. Z každé jeho fotky je vidět napětí, energie a emoce a díky tomu máme celý tento den zachycený i s jeho dokonalou atmosférou. Vždy když otevřeme album, neuvidíme jen fotky, ale skutečný příběh krásnéo dne. A to prostě každý fotograf nedokáže...

Simona & Honza

069.jpg

Zachycení vzpomínek pro mě bylo jednou z nejdůležitějších věci, které jsem jako nastávající nevěsta zařizovala. Uvědomila jsem si totiž, že svatební fotky nám zůstanou už na vždy, a to je velká odpovědnost. Jsem strašně ráda, že jsme si vybrali právě Honzu. Jeho fotky jsou plné emocí, radosti a štěstí, fotky díky kterým si své pocity mohu připomínat pokaždé, když se na ně podívám.

Lenka & Kuba

Málokdo si termín svatby vybírá podle toho, kdy má čas svatební fotograf, ale u nás tomu tak bylo. Jakmile jsme viděli Honzovu práci, byli jsme rozhodnuti, že jiného nechceme. A stálo to za to! Celý náš svatební den s jeho výjimečnou atmosférou jakoby se otiskl v jeho práci! Honzovi fotografie naší svatby si nás okamžitě získaly, stejnou oblibou se těší i u našich blízkých a v mnoha případech se staly součástí domácích foto-výstavek. Ostatně jejich reakce typu: “Říkali jste, že bude fotit, ne kouzlit”, či má oblíbená “Kdyby Bůh fotil, byl by jím Váš fotograf”, mluví za vše. 

Všechny naše fotografie mají duši a díky Honzovi, si tak na náš svatební den vzpomeneme i v naprosté senilitě… Honzu pro všechny! :).

Jana & Ondřej

084.jpg

Když jsem vybírali fotografa na náš jedinečný den dostali jsme spousty tipů..Nikdo ale tak nějak nesplňoval naši představu. Ovšem po prvním setkáním s Honzou jsme hned věděli, že je "náš":-¨)Má cit pro detail a maličkosti, které utváří dokonalý celek jeho práce. Stal se součástí celého dne a díky němu máme ty nejkrásnější vzpomínky. Kromě toho, že to je úžasný fotograf je to i skvělý člověk, který doufáme, že zůstane naším dvorním fotografem už napořád...

Claudia & Vítek

059.jpg

We had an international wedding (Czech-American) therefore the initial reason for choosing Honza was his knowledge of English. This decision proved as one of the best ones. Honza is extremely friendly, funny but professional at the same time. He spent with us most of our big day, in the morning je made sure he was there to document all the preparations (bridal’s but also groom’s), he was there during the ceremony and the party. Honza was everywhere but it felt natural almost like he would be part of the bridal party. His English was great and communication skills even better. He takes “natural” picture, not those where you have to stay still forever. The result was just breathtaking and if we would have to choose again, it would be only him. Our families just loved him. The overall experience was excellent.

Hanka & Danny

015.jpg

Tak před Honzou klobouk dolů…je to báječný fotograf, který nám dokonale zvěčnil náš svatební den. Jeho profesionalita, vstřícnost a nápady, jsou jedním slovem perfektní…Díky Honzovi náš krásný den prožíváme stále dokola a dokola. Zachytil spoustu nádherných okamžiků, jedinečných momentů a nezapomenutelných detailů!!! Focení bylo moc příjemné a výsledek prostě dokonalý!!!

Moc ti děkujeme za nádherné fotografie!!!

Petra & Jirka

0357.jpg

Velmi rádi bychom touto cestou poděkovali Honzíkovi za skvěle odvedenou práci v náš svatební den. Zejména bychom chtěli vyzdvihnout jeho zcela profesionální přístup. Focení s ním bylo velmi zábavné a výsledek naprosto perfektní. Nejen, že se fotky líbily nám (což je bezesporu nejdůležitější), ale také všem, kteří je viděli. Měli jsme velké očekávání a Honza se toho úkolu zhostil na výbornou. Všem můžeme Honzíka doporučit. Při pohledu na jeho fotografie máme i po čase husí kůži, což je bezpochyby důkaz toho, že jsou fotky plné emocí a kouzla okamžiku.

Děkujeme, že jsi byl s námi v náš velký den!

Petra & Pepa